Hakkımızda

5 Yıllık Tecrübe

Uzman kadromuz, sağlıklı ekipmanlarımız ve doğal temizlik malzemelerimiz ile zararlı tüm canlılardan kurtulmak ve koltuklarınızın zarar görmeden temizlenmesini istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güvenli ve hızlı kuruma garantisi ile itina koltuk yıkama profesyonel ekibi ile her zaman bir telefon kadar sizlere yakın..

Misyonumuz

Doğru kalite-fiyat oranını sağlayarak, geniş hizmet yelpazesiyle müşterilerinin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, tekrar tercih edilmek ve tavsiye edilmek.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve hızlı hizmet veren, hizmetimizi İstanbul bölgesi yanı sıra tüm Türkiye’de ki müşterilerimiz ile buluşturup, onlara temiz ve rahat ortamlar sunarak, sektörünün en beğenilen ve tercih edilen firması olmak.

         Profesyonel Temizlik İçin

Bizi Arayın

Değerlerimiz

Hedefimiz sizin memnuniyetinizdir (tabii ki temizlik işimizden sonra). Ofis Telefonu günün her saati çalışır (7/24).

  • Müşteri odaklı: Kendimize hizmet ediyormuş gibi müşterilerimize hizmet ediyoruz. Geri bildirimlerine değer veriyoruz ve bunu çalışmalarımızı iyileştirmek için kullanıyoruz.
  • Çevre Dostu Odaklı: Harika sonuçlar veren en iyi ve en doğal temizlik ürünlerini özenle seçiyoruz.
  • Mükemmellik ve Yenilik: Yüksek hizmet standardını sağlamak için personelimize eğitim veriyoruz. Çevre dostu ürün ve teknolojilerdeki en son yeniliklerden haberdar olup müşterilerimizin evlerine en iyisini sunmamızı sağlıyoruz.
  • Genişleme / Büyüme: kendimizi toplumda tanıtırız; sürekli genişlerken uzun vadeli ilişkiler yaratıyoruz. Bu nedenle, bizim için çalışmaya her zaman daha fazla insan getiriyoruz.
Bizimle, Memnuniyetiniz Garantilidir
İtina Koltuk Yıkama ülke çapındaki değerli müşterilerimize kapsamlı koltuk temizliği hizmetleri sunmayı taahhüt etmektedir. Bu hedefe ulaşmak için, genel olarak tutarlı kalan katı standartlara bağlı kalıyoruz.
Yerli ve Sigortalı Temizlik Ekibimiz
Şirketimiz tamamen yerli ve sigortalıdır, yani koltuk temizliği şirketi olarak bizi tercih ettiğiniz için içiniz rahat olabilir. Müşterilerimizin hizmetlerimize güven duymalarına yardımcı olmak bizim için çok önemlidir.
Tamamen Eğitimli Çalışanlardan Oluşan Ekiplerimiz
İşe alınan her bireyin kapsamlı bir tarama sürecinden geçtiği ve daha sonra koltuk temizlik hizmetlerimizin her alanında eğitildiği anlamına gelir. Bu, her seferinde yüksek kaliteli hizmet sağlar.
Yerel Olarak Sahip Olunan Koltuk Temizlik Hizmetleri
Hayat kendi koltuklarınızı temizlemek için çok kısa. Aileniz ve sevdikleriniz gibi sizin için daha önemli olan şeylere odaklanırken, koltuklarınızın iyi ellerde olduğunu bilerek huzurun tadını çıkarabilmelisiniz.
Telefonda Ücretsiz
İtina koltuk yıkama hizmeti, kendinize ve en sevdiğiniz şeylere daha fazla zaman ayırırken temiz bir ev tutmanın anahtarıdır. Ücretsiz bir teklif için bize ulaşın.
İşimizi Garanti Ediyoruz
İtina Koltuk Temizleme, her müşteriye en yüksek kalite, hizmet ve değeri sunmaya çalışmaktadır. Hizmetimizden tamamen memnun değilseniz, durumu temizleyebilmemiz için lütfen temizliğinizden sonraki 24 saat içinde bizi bilgilendirin.